Kontakti

PODJETJA IN ZASTOPSTVO
Cleangrad d.o.o.

Prešernova ulica 29
SI-9240 Ljutomer
T: +386 (0)2 585 1 600
F: +386 (0)2 585 1 606


Direktor

Jernej Zupančič
Direktor:
Jernej Zupančič
E: jernej.zupancic@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 602

Poslovni sekretar

Poslovni sekretar:
Metka Krajnc
E: metka.krajnc@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 600

Kadrovska služba

mateja1
Vodja kadrovske in pravne službe:
Snežana Bokan Kuprivec
E: snezana.bokan.kuprivec@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6209 498

Marketing in prodaja

Marta Lorenčič
Vodja prodaje in marketinga:
Marta Lorenčič
E: marta.lorencic@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 609
Prodajni inženir:
Kaja Lainšček
E: kaja.lainscek@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 610
roman
Prodajni inženir:
Roman Granfol
E: roman.granfol@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 610

Proizvodnja

Vodja proizvodnje:
Bojan Kovačič
E: bojan.kovacic@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 604
Vodja kakovosti:
Anton Krajnc
E: anton.krajnc@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 614
Tehnolog:
Daniel Duh
E: daniel.duh@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 604

Nabava in priprava dela

Vodja nabave:
Kornelija Zupančič
E: kornelija.zupancic@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6209 494
Petra Kerčmar
Planer-kalkulant:
Petra Kerčmar
E: petra.kercmar@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 619
Simona Grantaša
Kalkulant – planer:
Simona Grantaša
E: simona.grantasa@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 618

Finance in računovodstvo

Samostojni referent:
Mateja Tkalec
E: mateja.tkalec@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6209 497
Poslovni analitik:
Janja Pregrad
E: janja.pregrad@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6209 497

Izvedba projektov

Vodja izvedbe projektov
- Prokurist:
Božidar Rubin
E: bozo.rubin@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 607
Vodja inženiringa:
Boštjan Lipovec
E: bostjan.lipovec@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6209 495
Vodja projektov – Senior:
Andrej Panker
E: andrej.panker@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 608
Gorazd Kuhar
Vodja avtomatike:
Gorazd Kuhar
E: gorazd.kuhar@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6208 370
Vodja projektov:
Aljoša Cujnik
E: aljosa.cujnik@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6209 493
Vodja projektov – Senior:
Matej Duh
E: matej.duh@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6213 685
Vodja projektov:
Marko Koprivnik
E: marko.koprivnik@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 603
Projektant:
Tomaž Grof
E: tomaz.grof@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6213 371
NoImage
Vodja projektov:
Jakob Kapun
E: jakob.kapun@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 6209 491
Boštjan Senekovič
Vodja projekta:
Boštjan Senekovič
E: bostjan.senekovic@cleangrad.si
Tel.: +386 (0)2 5851 605